Prijem radnika – Termal INT d.o.o. Lopare (3148 views)

Lopare
October 14, 2021

KNJIGOVOĐA- DOO “ TERMAL INT “ LOPARE

Oblast: Računovodstvo, knjigovodstvo, revizija
Rad na: Neodređeno vrijeme
Regija: Bijeljina
Otvoreno do: 13.11.2021.
Broj izvršilaca: 1

OPIS RADNOG MJESTA
DOO “ TERMAL INT “ LOPARE

Raspisuje

O G L A S
za popunu radnog mjesta

1. KNJIGOVOĐA…..1 izvršilac
Rok prijave: do popune radnog mjesta

Termal INT d.o.o. Lopare, u svom proizvodnom programu, proizvodi kotlove – peći koji koriste pelet i čvrsto gorivo, panelne radijatore i rezervoare za skladištenje raznih tekućina namjenjenih uglavnom za strano tržište. Razvojni tim, koji je pokretačka snaga ove fabrike, svakodnevno radi na usvajanju najnovijih proizvodnih tehnologija, a pored toga na unapređenju proizvoda za najzahtevnija tržišta zapadne Evrope. Na osnovu proširenja poslovnih aktivnosti i povećanog obima proizvodnje i prodaje Termal Int d.o.o. raspisuje sljedeći konkurs.

Opis posla:
– Vođenje finansijskog knjigovodstva, evidentiranje i knjiženje KUF i KIF, obračuni
– Priprema i obračun PDV prijeve i blagovremeno podnošenje iste
– Knjigovodstveno evidentiranje proizvodnje
– Evidentiranje i knjiženje blagajne i bankovnih izvoda
– Briga o ispravnosti podataka na računima glavne knjige
– Vođenje evidencije o osnovnim sredstvima i imovini
– Priprema i knjiženje kompenzacija, asignacija i cesija
– Vođenje dinamike naplate i plaćanja
– Učestvovanje u izdradi završnog računa firme i ostalih poreskih evidencija
– Obavljanje drugih poslova po nalogu pretpostavljenog

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS
Uslovi:
– VSS (diplomirani ekonomista)
– Radno iskustvo na sličnim ili istim poslovima ( minimum dvije godine)
– Poželjno je posjedovanje važeće licence za računovođu ali ne obavezno
– Poželjno poznavanje MSFI/ MRS i poreskih propisa
– Nezavisno i odgovorno lice visokih profesionalnih standarda
– Analitičko razmišljanje, sistematsko i odgovorno, timski rad.
– Kompjuterske veštine: MS Word, MS Excel… i poželjno poznavanje rada na računovodstvenim programima
– Posjedovanje vozačke dozvole kategorije B

Želite pratiti obavještenja o ovom oglasu ?
loading...