Prijem radnika – Termal INT d.o.o. Lopare (1193 views)

Lopare
September 15, 2021

Termal INT d.o.o. Lopare

Oblast: Mašinstvo i obrada metala
Rad na: Određeno vrijeme
Regija: Bijeljina
Otvoreno do: 15.10.2021.
Broj izvršilaca: 40

OPIS RADNOG MJESTA
1. ZAVARIVAČ, BRAVAR I POMOĆNI RADNIK
Termal INT d.o.o. Lopare, u svom proizvodnom programu vrši proizvodnju kotlova-peći koje kao energent koriste pelet i čvrsto gorivo, panelne radijatore te rezervoare za tekućine namjenjene uglavnom za inostrano tržište. Razvojni tim koji je pokretačka snaga ove fabrike, svakodnevno radi na usvajanju najnovijih tehnologija prozvodnje, a pored toga i na usavršavanju proizvoda za najzahtjevnija tržišta Zapadne Evrope

PRIDRUŽITE SE „TERMAL INT“ TIMU!
– ZAVARIVAČ – 10 IZVRŠILACA
– BRAVAR –10 IZVRŠILACA
– POMOĆNI RADNIK – 20 IZVRŠILACA

OPIS POSLA – ZAVARIVAČ, BRAVAR I POMOĆNI RADNIK
-zavarivanje metalnih konstrukcija elektrolučnim postupkom, izrada metalnih predmeta, dijelova sklopova i dijelova metalnih kontrukcija, heftanje elektrolučnim postupkom, obrada metalnih limova, profila i cijevi; ručno/mašinsko rezanje limova, profila i cijevi; zacrtavanje; ravananje; turpijanje; brušenje; bušenje; montiranje sklopova; obavljanje i drugih poslova po nalogu pretpostavljenog.

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS
USLOVI
-NK/KV/VKV/SSS
-Poželjno radno iskustvo na sličnim ili istim poslovima ali ne i obavezno
Rok prijave: do popune radnog mjesta a najduže 30 dana od dana objavljivanja.

Želite pratiti obavještenja o ovom oglasu ?
loading...