Prijem radnika – Salvus BH d.o.o. (405 views)

Bijeljina
June 22, 2022
OGLAS ZA STRUČNOG SARADNIKA

Salvus BH d.o.o. je mlada i moderna regionalna kompanija, jedna od najbrže rastućih farmaceutskih kompanija u regiji koja se bavi veleprodajom lijekova, medicinskih proizvoda i dodataka prehrani koja uspješno posluje više od 15 godina. Pouzdan je i dugogodišnji partner apotekama, bolnicama, domovima zdravlja, ambulantama, ordinacijama i ostalim zdravstvenim ustanovama.

Salvusov kadar čine stručno osposobljeni i visoko motivirani uposlenici. Mlad i profesionalan stručni kadar odlikuje kreativnost, prilagodljivost, odgovornost i sposobnost samostalnog djelovanja u atmosferi timskog rada i ljudskog uvažavanja.

Ljudski potencijali jedan su od ključnih uspjeha i napretka jer samo pravilno odabrani, motivirani i zadovoljni zaposlenici mogu pridonijeti dugoročnom napredovanju kompanije.

Ako želite postati dio našeg tima, pošaljite svoju prijavu na oglas.

OPIS POSLA:
  • obilazak apoteka, ljekara i  drugih zdravstvenih ustanova
  • organizacija i sudjelovanje na stručnim skupovima
  • ostvarivanje zadanih prodajnih ciljeva
  • provedba marketinških aktivnosti
  • izvještavanje o aktivnostima na terenu.
USLOVI:
  • VSS – zdravstvenog, biomedicinskog usmjerenja
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • aktivan korisnik MS Office aplikacija
  • dobro poznavanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • organizacijske sposobnosti i efikasno upravljanje vremenom
  • komunikativnost, kreativnost i snalažljivost
  • timski rad i spremnost na svakodnevno učenje
  • ambicioznost i usmjerenost cilju
  • profesionalnost, odgovornost, marljivost i poduzetnost
  • poznavanje prodajnih tehnika
  • prilagodljivost i ustrajnost
NUDIMO:
  • radno okruženje koje potiče i njeguje timski rad
  • usavršavanje i razvoj
  • mogućnost napredovanja
  • službeni automobil, mobitel, iPad i laptop.
TERITORIJ:
  • teritorij u BiH za koji tražimo stručnu sardanicu/saradnika je regija Bijeljina i Distrikt Brčko
ističe 12.07.2022.
Izvor: Moj posao
Želite pratiti obavještenja o ovom oglasu ?
loading...