Prijem radnika – Nešković d.o.o. (4253 views)

Bijeljina
June 22, 2022
Društvo sa ograničenom odgovornošću  ”Nešković” Bijeljina, raspisuje konkurs za prijem radnika na poziciju glavni računovođa.  Mjesto obavljanja poslova: Bijeljina

OPIS RADNOG MJESTA:
  • Razvoj i održavanje računovodstvenog sistema u skladu sa važećim zakonskim propisima i računovodstvenim standardima
  • Izrada polugodišnjeg i završnog obračuna, te konsolidovanog finansijskog izještaja za grupaciju
  • Praćenje zakonskih i podzakonskih propisa iz oblasti računovodstva i finansija
  • Aktivna saradnja sa Poreskom upravom, Upravom za indirektno oporezivanje, bankama i drugim relevantnim institucijama
  • Sačinjavanje PDV prijava
  • Priprema izvještaja za potrebe interne revizije
  • Kontrola i praćenje transakcija sa povezanim pravnim licima
  • Koordinacija sa programerskom kućom u pogledu implementacije računovodstvenih standarda i praktičnih rješenja u okviru postavke i finkcionisanja računovodstveno-finansijskog operativnog sistema
  • Kontrola i praćanje finansijskog i robnog knjigovodstva, kontrola rada zaposlenih u službi
  • Ostali poslovi po nalogu direktora
USLOVI
  • VSS – ekonomski fakultet
  • Neophodno radno iskustvo na obavljanju navedenih poslova minimum 3 godine
  • Posjedovanje licence sertifikovanog računovođe
NUDIMO VAM:

Rad na puno radno vrijeme, uz probni rad od 6 mjeseci, mogućnost napredovanja

ističe 01.07.2022.
Izvor: Moj posao
Želite pratiti obavještenja o ovom oglasu ?
loading...