Prijem radnika – Mega-em d.o.o. (485 views)

Bijeljina
June 22, 2022
Terenski komercijalista (m/ž)-
Trake za pakovanje (Selotejp trake)

S obzirom da kvalitetni zaposleni čine nas recept za poslovni uspjeh, Naša kompanija je u potrazi za najboljim profesionalcima na tržistu rada.
Ako ste sigurni u svoj kvalitet, profesionalne i lične vrijednosti aplicirate za slijedeću poziciju:

Terenski komercijalista (m/ž)

Poslodavac:Mega em d.o.o.

Kompanija „Mega em“d.o.o. je generalni uvoznik i distributer inostranih brendova u okviru  auto reparacije i brendova u okviru industrijske zaštite metala. Tu je i velik izbor ručnih /električnih alata i opreme, te razni premazi i ostala pomoćna sredstva kao i asortiman za pakovanje.

Kategorija:
Veleprodaja – Komercijala

Mjesto rada:
regija Sjeverna Bosna
Opis radnog mjesta:
  • Obilazak kupaca i prezentacija asortimana
  • Pronalaženje novih kupaca
  • Komunikacija i unapređenje odnosa sa postojećim kupcima
  • Analiza trzišta, izrada ponuda te definisanje ostalih uslova prodaje
  • Praćenje i kontrola primjene uslova prodaje i naplate
  • Daje prijedloge za poboljšanje prodaje
Uslovi:
  • Minimum SSS
  • Poželjno radno iskustvo na istim i sličnim poslovima
  • Odlično poznavanje rada na računaru Office paket, posebno Word i Excel
  • Vozačka dozvola  B kategorije

Posebne vještine:

  • Dobro razvijene analitičke i organizacione sposobnosti
  • Fleksibilnost i samostalnost u radu
  • Sposobnost prilagođavanja timskom radu
  • Pregovaračke sposobnosti
Zaposlenima nudimo:
  • Mogućnost rada u velikoj kompaniji sa dugom tradicijom
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i stalnu edukaciju
  • Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Napredovanje u karijeri
ističe 15.07.2022.
Izvor: Moj posao
Želite pratiti obavještenja o ovom oglasu ?
loading...