Rukovodilac transporta i logistike (m/ž) – Nešković d.o.o. (442 views)

Bijeljina
December 5, 2018
Društvo sa ograničenom odgovornošću  ”Nešković” Bijeljina, raspisuje konkurs za prijem radnika na poziciju rukovodilac transporta i logistike ( 1 izvršilac). Mjesto obavljanja poslova: Bijeljina

Opis posla – odgovornosti:
  • Planira, organizuje i kontroliše proces transporta
  • Organizuje transport, prijem, isporuke, dostave
  • Vodi evidenciju putnih naloga, dnevnica i ostalih sličnih dokumenata
  • Svakodnevno prati kretanje voznih jedinica pomoću internih sistema, te izvještava o istim
  • Vrši nadzor nad vozačima i voznim parkom
  • Pregleda i odgovara za ispravnost vozila
  • Organizuje nabavu i kretanje materijalnih vrijednosti
  • Vrši dispečerske aktivnosti
  • svakodnevno komunicira i kooridinira sa ostalim službama
  • Izvještava neposredne rukovodioce o svim dnevnim aktivnostima iz poslovnog domena
Kvalifikacije – uslovi za kandidate:
  • VSS (prednost imaju osobe sa završenim Mašinskim fakultetom ili Fakultetom za saobraćaj i komunikacije)
  • poželjno poznavanje engleskog jezika
  • položen vozački ispit B kategorije
  • poznavanje rada na računaru MS office paket
  • dobre organizacione sposobnosti
  • spremnost na timski i  koordiniran rad
  • iskustvo u radu
Lokacija:Bijeljina
Broj pozicija:1
Datum objave:05.12.2018.
Trajanje oglasa:15 dana (ističe 20.12.2018.)
Želite pratiti obavještenja o ovom oglasu ?