Komercijalni savjetnik – „KEMOIMPEX “ doo (187 views)

Bijeljina
May 14, 2019

Otvoreno do: 13.06.2019.

Zbog povećanog obima posla , preduzeće „KEMOIMPEX “ d.o.o. iz Banja Luke, raspisuje konkurs za radno mjesto :

Komercijalni savjetnik

OPIS RADNOG MJESTA:
-Uspostavljanje saradnje sa novim kupcima u regionu (Bijeljina,Brčko,Zvornik ,Ugljevik, Tuzla )
-Obilazak postojećih kupaca
-Ugovaranje i prodaja robe
-Kreiranje narudžbene i pravovreno prosljeđivanje iste nadležnoj osobi unutar firme
-Odgovornost za realizaciju prodajnih planova, kao i naplatu prodane robe
-Briga o izloženosti proizvoda i stanja lagera kod kupaca
-Konstantno praćenje promjena i zahtijeva na tržištu
-Izrada sedmičnih izvještaja nadređenim licima
-Pružanje stručnih savijeta o karektaritikama proizvoda
-Praćenje aktivnosti i cijena konkurencije

USLOVI:
-Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovma
-Poznavanje rada na računaru
-Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
-Sklonost prema timskom radu
-Razvijene komunikacijske i pregovaračke sposobnosti
-Snalažljivost, fleksibilnost, ljubaznost, odgovornost i korektnost u obavljanju zadataka
-Želja za učenjem i poslovnim usavršavanjem

NUDIMO :
Redovna primanja uz stimulativna zarada čija visina zavisi od odstvarene mjesečne prodaje
Službeni automobil, telefon i laptop
Mogućnost konstantnog usavršavanja i napredovanja

Želite pratiti obavještenja o ovom oglasu ?