Komercijalni predstavnik/ komercijalist (m/ž) – Kožul BH d.o.o. (203 views)

Bijeljina
January 11, 2019
Opis posla:
  • prodaja kroz terenske obilaske ključnih kupaca, unapređivanje i održavanje poslovne suradnje,
  • ispunjavanje postavljenih ciljeva prodaje i naplate
  • izlaganje i pozicioniranje proizvoda na policama
  • redovito izvještavanje o odrađenim aktivnostima i rezultatima,
  • prikupljanje informacija i praćenje stanja na tržištu
Uslovi:
  • razvijene prodajne, prezentacijske i komunikacijske vještine
  • disciplina, visoka odgovornost i pouzdanost u radu
  • proaktivnost, samoinicijativnost i usmjerenost na postizanje zadanih ciljeva
  • pozitivna osobnost, odlične organizacijske vještine i poduzetnički duh
  • sklonost timskom radu
  • znanje rada na računaru (MS Office, Internet)
  • minimalno 2. godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
Stručna sprema:
  •  SSS/VŠS/VSS ekonomskog ili građevinskog smjera
Jezici:
  • Engleski (osnovno)
Što nudimo
  • stimulativna primanja, bonus provizija  po ispunjenju ciljeva prodaje
  • edukacija i profesionalni razvoj
  • mogućnost razvoja internacionalne karijere
  • službeno vozilo i telefon
Područje rada:

Sjeveroistočni dio BiH (Posavski kanton, Tuzlanski kanton, Brčko, Bijeljina)

Lokacija:Sjeveroistočni dio BiH (Posavski kanton, Tuzlanski kanton, Brčko, Bijeljina)
Broj pozicija:1
Datum objave:07.01.2019.
Trajanje oglasa:30 dana (ističe 06.02.2019.)
Želite pratiti obavještenja o ovom oglasu ?